Offcanvas module

i co z tym strzelectwem?

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21306 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Dawid, spokojnie - napisałem tylko przykładową kwotę, nie jest ona oparta na żadnych wyliczeniach. Poza tym miałem na myśli 10 zł/rok dla PZSS od każdego strzelca, który pozytywnie przejdzie całą ścieżkę rejestracji w PZSS (przy założeniu 4 mln członków ☺). Nie miałem na myśli składek klubowych, tutaj każdy sam musi wyważyć jaką wysokość ustalić. Bardziej chodziło mi o ideę upowszechnienie strzelectwa.
Fakt, że składki w klubach są bardzo niskie - z czego to wynika, dokładnie nie wiem. Być może dlatego, że nasz sport jest sportem mało popularnym. Mam podobną sytuację z judo, piłką nożną czy pływaniem - minimum 100 zł/m-c plus ubranie i akcesoria. Strzelectwo mogą uprawiać dzieci od lat powiedzmy 13. Dziecko w takim wieku zwykle nie przyjeżdża z rodzicem. Dziecko dociera na trening lub nie - często rodzic nawet o tym nie wie, bo jest tak zabiegany, że nie ma czasu na kontrolowanie dziecka/dzieci. W większości przypadków na zajęcia sportowe z dziećmi w wieku 5-12 lat ich rodzice się udają i widzą, za co płaci. Pytanie: ilu rodziców towarzyszy zawodnikom strzelectwa na treningach i zawodach? W strzelectwie rodzice zawodników prawie wogóle nie partycypują. Zwiększyć wymiar składki każdy klub w każdym czasie może - niech podniesie i zobaczymy co się stanie. Jak to przedyskutowaliście i stwierdziliście, że podniesienie składki członkowskiej pozytywnie wpłynie na działalność klubu to pytanie co dalej zostało zrobione? Są wnioski poważnych osób, więc dalej za dyskusją powinny pójść działania. W innym przypadku te rozmowy to stracony czas.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21308 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Ale wróćmy do meritum. Na początek dobrze by było, żeby PZSS publikowało wszystkie uchwały podejmowane przez Władze PZSS (WZD, Zarząd PZSS, Prezydium PZSS). Po drugie należy jak najszybciej zweryfikować sposób powołania i funkcjonowania wszystkich komisji. Regulaminy komisji nie są ujawnione na stronie PZSS, a powinny być, bo dotyczą działalności Związku, który działa jawnie, a nie ustala jakieś zasady w tajemnicy przed jego członkami. Te komisje nawet niejednokrotnie są jednoosobowe - to jest przecież od jakiegoś czasu wyświetlane na stronie PZSS - czy to nikogo nie raziło?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rafał Ł.
  • Rafał Ł. Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21309 przez Rafał Ł.
Rafał Ł. odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
No właśnie "dobrze by było", bo jak narazie to chyba "prywatna firma" bo wszystko jest bardzo tajne, nawet na pisma z klubu nie odpisują. Albo odpisują wybiórczo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21324 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Mam pytanie:
W Statucie PZSS jest zapisane:
"Par. 15.6. Osoby fizyczne będące członkami stowarzyszeń, o których mowa w ust.1 pkt 2 mogą otrzymać legitymację potwierdzającą przynależność klubu do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego".
Czy rzeczona legitymacja to licencja, patent czy jeszcze jakiś inny dokument?
Jeżeli to nie patent lub licencja to czy może jest ktoś z forumowiczów, kto jest w jego posiadaniu i czy może wskazać procedurę, jak go można pozyskać?
Z góry dziękuję za informację w tej sprawie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu #21328 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Trzy tygodnie ciszy na forum - to o tydzień mniej niż czasami, który czekam na odpowiedź od Biura PZSS na mój wniosek o opublikowanie lub przesłanie regulaminów poszczególnych komisji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jaro
  • jaro Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #21333 przez jaro
jaro odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
jak znam tą naszą instytucję to jeszcze trochę poczekasz....mucha w smole ma szybsze ruchy jak etatowi pracownicy biura zarządu z dyrektor sportową i preziem na czele.. :evil:

pozdrawiam z Białegostoku!kto nie pojechał na Polish Open niech żałuje bo jest jak zawsze zajebiście :P
Ostatnio zmieniany: 7 lata 4 miesiąc temu przez jaro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.118 s.