Offcanvas module

i co z tym strzelectwem?

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21428 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Bo, Grzegorzu, nie chodzi tylko o to, żeby wprowadzać dobre zmiany. Zdałoby się je jeszcze w odpowiedniej kolejności wprowadzać. Najpierw zachęcić ludzi do tego sportu, a dopiero później zmuszać do brania kolejnego wolnego dnia 'dla podniesienia poziomu sportowego'.

O to to miałem na myśli. Tylko, że ja to chciałem zrealizować jako DT na wniosek zawodników, którzy czuli się pokrzywdzeni i uważali, że strzelanie kwalifikacji w dwóch zmianach jest nieuczciwe. Dostałem nauczkę i jeśli przyjdzie mi być w KS w przyszłości, to na pewno drugi raz wpuścić się nie dam. Niech zawodnicy zgłaszają swoje sprawy do Rady Zawodniczej, a potem to niech Rada wypowiada się oficjalnie w ich imieniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21429 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Panie Grzegorzu, wypowiada się Pan (jako forumowicz, nie jako Członek Zarządu PZSS) na temat Rady Zawodniczej, a czy wie Pan czy ta sama rada, jako organ opiniodawczy powinna mieć również uchwalony regulamin, jak pozostałe komisje, powołane przez Zarząd PZSS? Czy ta rada ma zatem uchwalony przez Zarząd PZSS taki regulamin? Czy na pewno rolą Rady Zawodniczej jest reprezentowanie zawodników, czy w zasadzie jest organem, który "wyraża opinię" lub "rekomenduje" propozycje Zarządu PZSS? Jaka jest rola Rady Zawodniczej? Gdzie szukać jej kompetencji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21430 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Tomasz napisał: Panie Grzegorzu, wypowiada się Pan (jako forumowicz, nie jako Członek Zarządu PZSS) na temat Rady Zawodniczej, a czy wie Pan czy ta sama rada, jako organ opiniodawczy powinna mieć również uchwalony regulamin, jak pozostałe komisje, powołane przez Zarząd PZSS? Czy ta rada ma zatem uchwalony przez Zarząd PZSS taki regulamin? Czy na pewno rolą Rady Zawodniczej jest reprezentowanie zawodników, czy w zasadzie jest organem, który "wyraża opinię" lub "rekomenduje" propozycje Zarządu PZSS? Jaka jest rola Rady Zawodniczej? Gdzie szukać jej kompetencji?


Kolejny i tym razem ostatni raz odsyłam Pana:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #21431 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
To jeszcze pozwolę sobie zapytać Pana o Komisję Statutową. Czy mógłby Pan wskazać ścieżkę dostępu do wersji elektronicznej lub inną lokalizację, gdzie można się zapoznać z zatwierdzonym regulaminem Komisji Statutowej PZSS? Przypominam, że napisał Pan w poprzednim poście, że ostatni raz mnie Pan odsyła, więc zatem proszę o informację wynikającą z Pana wiedzy.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc temu przez Tomasz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21432 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Pan Grzegorz nabrał wody w usta, albo zasnął w swoim bujanym fotelu :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21447 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
No nic, Pan Grzegorz rzeczywiście sobie odpuścił komentowanie obecnej sytuacji, ale jak przejdzie do opozycji, to na pewno "błyśnie" profesorską myślą - to nieuniknione :-) Może nam jakiś konkurs zorganizuje, np. na najlepsze "zdjęcie" polskiej strzelczyni, może znów sprawdzi wszystkie posty oponentów... (pracowity człowiek nawiasem mówiąc, żeby tak wszystkie posty przeczytać...) kto wie... Może to nie będzie post o sznurówkach i tym, co się dzieje gdzieś indziej niż w PZSS. Może nawet znajdzie "Regulamin Komisji Statutowej PZSS", a nawet może nielegalną uchwałę WZD PZSS, która tę zacną Komisję powołała... :-)
Niecały tydzień do WZD PZSS - wyborów do Władz PZSS, ale widzę, że została ogłoszona "dyscyplina" przy publikowaniu postów na forum chyba, bo nikt "słowa nie piśnie"? Kandydaci znani już są pewnie w PZSS, dlaczego na naszym niezależnym forum jej jeszcze nie ma. Oj, coś słabo z naszą organizacją :-) Jeżeli nikt z forumowiczów nie chce się dzielić taka wiedzą, to świadczy tylko o poziomie forum...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.117 s.