Offcanvas module

i co z tym strzelectwem?

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21416 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Ok, zatem komentarze, opinie i uwagi od nowej kadencji - zrozumiałem. Zatem zapytam jeszcze o wiedzę, o której Pan pisał - czy wiedział Pan, jako Członek Zarządu PZSS, że komisje powołane przez Zarząd PZSS działały bez zatwierdzonych regulaminów, które wg Statutu PZSS powinny być zatwierdzone przez Zarząd PZSS?
Co do korespondencji z PZSS - do tej pory nie wiem tak dokładnie kto kryje się (dosłownie) pod tym pojęciem - czy Prezes PZSS (od Niego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi), czy Rzecznik Prasowy PZSS, które twierdzi, że jest tylko pracownikiem, a nie decydentem? (przyznał pośrednio, że tych regulaminów nie ma zatwierdzonych). Ale mnie interesuje Pana wiedza, tym bardziej w kontekście Pana deklaracji wyrażonej na tym forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rafał Ł.
  • Rafał Ł. Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21417 przez Rafał Ł.
Rafał Ł. odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Infolinia? ;)
Wielokrotnie Pan powtarzał, że merytoryczna dyskusja (nie anonimowa) nawet na forum może przynieść konstruktywne wnioski. Nie naciskam, ale sądziłem że podzieli się Pan swoimi spostrzeżeniami tu na forum :)
Jak Pan zauważył przed poprzednim WZD wszystko spaliło na panewce, to może w tym roku uda się kilka postulatów sformułować wspólnie jako środowisko strzeleckie.
Pierwszy wg słuszny postulat padł od Tomasza - zobowiązać Zarząd PZSS do publikowania wszelkich uchwał najlepiej na stronie internetowej PZSS, zwiększy to przejrzystość działania związku.
(Wczoraj zakończył się kurs trenerów, gdzie podano skład KN na ten rok - próżno szukać na stronie PZSS aktualizacji, podano ponoć nowe normy na klasy sportowe - brak informacji, a to są można powiedzieć błahe sprawy).
Jak dla mnie dużym minusem jest zaniechanie projektu ośrodka sportowego, który był we Wrocławiu, możne należałoby zmienić tylko formę i miejsce ośrodka lub ośrodków tam gdzie faktycznie jest szkolenie młodzieży. A tak to tylko sfinansowano kilku osobom okres studiów i dofinansowano WKS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21418 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Ale wezwał mnie Pan w charakterze świadka, czy oskarżonego, bo ta rubryka musi być wypełniona :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21419 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Poproszę o odpowiedź Pana, jako Członka Zarządu PZSS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21420 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?

Rafał Ł. napisał: Infolinia? ;)
Wielokrotnie Pan powtarzał, że merytoryczna dyskusja (nie anonimowa) nawet na forum może przynieść konstruktywne wnioski. Nie naciskam, ale sądziłem że podzieli się Pan swoimi spostrzeżeniami tu na forum :)
Jak Pan zauważył przed poprzednim WZD wszystko spaliło na panewce, to może w tym roku uda się kilka postulatów sformułować wspólnie jako środowisko strzeleckie.
Pierwszy wg słuszny postulat padł od Tomasza - zobowiązać Zarząd PZSS do publikowania wszelkich uchwał najlepiej na stronie internetowej PZSS, zwiększy to przejrzystość działania związku.
(Wczoraj zakończył się kurs trenerów, gdzie podano skład KN na ten rok - próżno szukać na stronie PZSS aktualizacji, podano ponoć nowe normy na klasy sportowe - brak informacji, a to są można powiedzieć błahe sprawy).
Jak dla mnie dużym minusem jest zaniechanie projektu ośrodka sportowego, który był we Wrocławiu, możne należałoby zmienić tylko formę i miejsce ośrodka lub ośrodków tam gdzie faktycznie jest szkolenie młodzieży. A tak to tylko sfinansowano kilku osobom okres studiów i dofinansowano WKS.


Eh... Z infolinią chodziło mi o to, że tylko panienki tam pracujące mówią do mnie "panie Grzegorzu" :P

Bardzo dobre postulaty - trzeba je tylko zgłosić na WZD (nb. niektóre same się zrealizują po wejściu w życie nowej ustawy)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 3 miesiąc temu #21421 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Ja bym jeszcze dorzucił zobowiązanie zarządu do podjęcia prac nad utworzeniem PZSS TV oraz kontynuowanie działań rozpoczętych parę miesięcy temu (przy okazji AMŚ) w celu utworzenia zespołu obsługi EST SIUS, sympatycznie w ISSF nazywanego SIUS guys :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.117 s.