Offcanvas module

Przepisy ISSF 2017

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21311 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Przepisy ISSF 2017

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • kadet
  • kadet Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21312 przez kadet
kadet odpowiedział w temacie: Przepisy ISSF 2017
"Rifle Weights. Weights attached to any part of the rifle except the barrel “must be within the fundamental shape of the stock” (weights cannot protrude out from the stock). Tape cannot be used to attach weights."

Przepis ten oznacza wywalenie do kosza wszystkich ciężąrków przykręconych do baki policzkowej? Czy to chodzi o tylko o ciężarki z alufelg przyklejone do osady?

Trochę się pogubiłem z interpretacją ;)

Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21313 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: Przepisy ISSF 2017
A ja się też podepnę, bo mam trochę więcej pytań
1. o tych ciężarkach to by się chyba generalnie trochę jaśniej przydało...
2. Bipody w trakcie konkurencji absolutnie na bok, czy te ze składanymi nóżkami mogą być (ofc w postaci złożonej)?
3. Definition of Loading. The new rules clarify that “a gun is considered loaded when a cartridge or pellet or a magazine with cartridges contacts a gun.” Loading may only be done after the command “LOAD.”
ale już ładować magazynek przed komendą można?

I, Grzegorzu, tak się ze mnie śmiałeś, ale dalej nie wskazałeś mi gdzie jt ta lista utworów :D A tu może nas jakiśorganizator na lokalnym podwórku zaskoczyć i puscić :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21314 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Przepisy ISSF 2017
Kocham Technical Commettee za takie określenia, jak "the fundamental shape of the stock". Ręce opadają...
Bipody - OUT całkiem przed strzelaniem, to jasne. Ja się z nikogo w sprawie muzyki nie śmiałem :-) Obawiam się, że ISSF nie będzie sobie głowy zawracał jak taką muzykę załatwi organizator Pucharu Polski, na przykład. To organizator będzie musiał odpalić kasę za publiczne odtwarzanie, chyba, że puści Elvisa, który wciąż żyje, ale piosenki mają ponad 50 lat... (chociaż nie pamiętam, czy to nie musi być ponad 75 lat, wtedy będzie jeszcze ciekawiej).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #21315 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: Przepisy ISSF 2017
W takim razie daj znać jak bedziesz wiedział coś więcej o tych ciężarkach bo, nie ukrywajmy, to dosyć istotne, zwłaszcza te na bace...

Gdzieś była mowa o zatwierdzonej przez radę zawodniczą liście utworów... Tylko nigdzie tej listy nie widziałem :D
Zatrudni sięna zawody DJa, tylko powie sięmu co może grać :D Najpierw zawody, póxniej wesele, później znów Zawody i tak cały weekend - to sięnazywa nakręcanie interesu :D


Aaaa sprawa półki do klęczącej/leżącej dalej niedookreślona...
Ostatnio zmieniany: 7 lata 5 miesiąc temu przez Zawisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 5 miesiąc temu #21316 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Przepisy ISSF 2017

Zawisz napisał: ...
Aaaa sprawa półki do klęczącej/leżącej dalej niedookreślona...


Czekam na odpowiedź od końca czerwca, ale ponowiłem przed chwilą, bo pewnie byli zajęci IO... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.105 s.